Napi Nókomment (71.): mindeközben városszerte a szeméthelyzet

Öcaline • 2018. január 10. 19:19 • nókomment 0 66

Kifogyhatatlan utánpótlást biztosít műhelyünk sorozatának a szeretett városunkat elözönlő szemét – ezúttal régi hűséges olvasónk, K. képeit és rövid helyzetjelentését közöljük. Megoldás, úgy tűnik, nincs és nem is lehet: folyamatos szégyen, kétségtelenül.

"A nyilvánosság segítségét szeretném kérni a Castellum.do-n keresztül" – ezzel a bejelentkezéssel talált meg régi böngészőnk, K., és egy ilyen felütésre még akkor is reagálnék, ha nem volna valóban életbevágó a téma. A téma azonban életbevágó: szerintem is szégyenteljes a szeméthelyzet szeretett városunkban – aligha véletlen, hogy egyre többször érkeznek hasonló jelzések böngészőinktől. Innentől át is adom a szót K-nak – betűhív közlés következik!

"December elején(!) helyeztük ki házunk elé a szelektíven gyűjtött szemetet elszállításra, de azóta is – immár egy hónapja – mi vagyunk a csomagok gazdái. Az illetékes ügyfélszolgálaton többszöri próbálkozás ellenére sem sikerült érdemben senkivel sem egyeztetni az ügyről!

Ilyen helyzetben mit tegyünk, kihez forduljunk?

Ui: Valami zavar lehet az erőben, mert január első hétvégéjén a város több pontján is (Belváros, Dózsa városrész) áldatlan állapotok uralkodnak szemétkérdésben – lásd a helyszíni fotók. Kérdem én: ez normális?"

Ehhez tényleg nincs mit hozzátenni: szemét helyzet...

(A kitűnő sorozatért természetesen K-nak jár kolosszális köszönet! Sorozatunk nyitó posztját a felhívással itt olvashatod! A teljes merítésből itt szemezgethetsz, de figyelmeztetlek: nagyon vigyázz, továbbra is jobbnál jobb falatokat találsz a Viccesen Szomorú Város menüből! És persze ezúttal sem maradhat el a szolid biztatás: ha te is aktívan támogatnád, hogy folytatódjon a sorozat, küldj nekünk ide szép vagy csúnya, mulatságos, elgondolkodtató vagy elrettentő képet a város közterein tapasztalt jelenségekről! Várjuk, toljuk!)

 

 

 

 

Facebook | E-mail | Cikkek

 

Segítenél? Bízunk benned!

Szeretnénk minél többször minél karcosabb, tartalmasabb, okosabb, hasznosabb cikkeket írni, ám hozzájárulásod és pénz nélkül nem megy!

 

Hogyan tudom támogatni a munkátokat?
Eddig mennyien és mennyivel támogatták portálotokat? 
A válaszokért katt/bökj ide!

 

 

 

 

Kommentek