Floorball: most nem sikerült a bravúr a Krokodilok ellen

Öcaline • 2017. október 2. 17:25 • Sport 0 4

Rangadót játszott a hét végén a Dunaújvárosi Egyetem- Rudas Floorball Team csapata a floorball OB II. sorozatában. A mieink hazai pályán fogadták az utóbbi évek egyik mumusát, a Dunai Krokodilokat. Aki ismeri a két csapat múltját, az jó iramú, pörgős mérkőzést várhatott és szerencsére ebben nem is volt hiány. Vendégposzt.

A találkozóról Dolmán Gábor készített szó szerint testközeli beszámolót - a Kohászcímert rája  facebook közösség hasábjain megjelent összegzés szerzője maga is a dunaújvárosi csapat játékosaként vett részt a vasárnap esti erőpróbán.

Amely sajnos dunaújvárosi szemmel nem úgy sikerült, ahogy reméltük; csapatunk sajnos az első két harmadban "elengedte" az ellenfelet, a Krokodilok tetemes előnyt kovácsoltak (0-4). A második harmad derekától játékban feljebb zárkózott a hazai együttes, a harmadik etapban pedig egy perc alatt lőtt két góllal vissza is jött a meccsbe a DUE-RFT. A fölény maradt, ám közelebb zárkózni a kimaradt helyzetek nyomán sajnos nem sikerült, a rangadó végén a vendégek örülhettek 4-2 arányú diadalnak.

Csapatunk egy győzelemmel és egy vereséggel két forduló után az OB II. tabellájának 6. helyét foglalja el - és a folytatásban két idegenbeli meccs vár a mieinkre; szombaton Érdre, majd egy hét múlva Komáromba látogat a dunaújvárosi alakulat.