Röplabda: esély sem volt sajnos, sajnos

Öcaline • 2015. február 21. 19:05 • Sport 0 0

Vereséggel folytatta a bajnoki sorozatot a Dunaferr SE férfi röplabda csapata: együttesünk az élbolyban tanyázó Dág otthonában vendégszerepelt ma délután, a találkozó a hazaiak magabiztos, 3-0 arányú győzelmével ért véget.

Még a szettgyőzelem is bravúrnak számítanak a Dág vendégeként, írtuk a sporthétvége kínálatának beharangozójában, és sajnos beigazolódott a prognózisunk: a tabellán "fényévekkel" a mieink előtt álló dági gárda esélyt sem adott a Dunaferr SE alakulatának a két csapat ma délutáni összecsapásán.
A vendéglátók a játék minden elemében a mieink fölé nőttek, és esélyt sem adtak Tomanóczy Tibor fiatal alakulatának. Az első szettben 9-8-ig tartotta magát csapatunk, de utána elhúzott a Dág, és 20-ra hozta a játékot. A második felvonás még simábbra sikeredett a hazaiak szemszögéből, mert bár 9-9 is volt a játék derekán, de utána ismét meglódult a Dág, így a szett végén 16-tal zártak a mieink. A harmadik felvonásban mindent egy lapra tett föl csapatunk, 4-4 után ugyan egy-két ponttal vezetett a vendéglátó, de 14-nél újra egalizált a Dunaferr! A kulcspillanatokban viszont ezúttal is a hazai gárda felé billent a mérleg nyelve, így 25-20 arányban ezt a játékot is a Dág nyerte. Így végül az áhított szettgyőzelem sem lett meg, a hazaiak magabiztos játékkal, a meccset végig kézben tartva arattak 3-0 arányú győzelmet.
Ezúttal esély sem volt sajnos, sajnos – beigazolódott a papírforma.