Röplabda: ezúttal esély sem volt sajnos

Öcaline • 2014. december 7. 16:42 • Sport 0 0

Bár szoros meccset vártunk, sajnos nem igazán hozta a remélt lendületet a Dunaferr SE csapata a Pács elleni bajnokin: együttesünk 3-0 arányú vereséget szenvedett a baranyai alakulat otthonában szombaton – ráadásul jószerével megszorítani sem tudta ellenfelét.

A pontrablásban bízva látogatott a PTE-PEAC otthonába szombaton a Dunaferr SE röplabda csapata – itthon legyőztük a pécsieket, és a siker reményében vártuk a tegnapi meccset is. Sajnos azonban nem tudott felpörögni Tomanóczy Tibor fiatal alakulata: az első szettben csak villanásai voltak csapatunknak, így megérdemelten húzta be a játékot az ellenfél 25-19 arányban. Ha lehet, még pocsékabbul sikerült a második felvonás: a pécsiek szárnyakat kaptak a szettgyőzelemtől, a mieink kétségbeesetten, de sok hibával küzdöttek az egyenlítésért – a szett ezzel együtt még simább lett a vendéglátók szempontjából, hiszen 12-re nyert a Pécs.
A harmadik játék sem hozott áttörést, mert bár ugyan összeszedte megát a dunaújvárosi gárda, de nem tudta érdemben útját állni a vendéglátók támadásainak. Az utolsó felvonást újra 25-19-re, így a meccset végül a várt-reméltnél sokkal könnyebben, 3-0 arányban nyerte a Pécs. Sajnos ez nem a mi napunk volt – mert még így is teljesen megérdemelten lett jobb az egyetemi együttes.