Vízilabda: remek siker az Eger otthonában

Öcaline • 2014. november 18. 21:14 • Sport 0 0

Kegyetlen kiütéssel tisztelt meg a vendéglátót a Dunaújvárosi Főiskola együttese a női vízilabda bajnokság mai játéknapján Egerben: lányaink különösen a második félidőben uralták a játékot – végül kilenc fával, 17-8 arányban nyerték a rangadót.

A hazai vereség után újabb komoly csata várt a DFVE együttesére a női vízilabda bajnokságban, Mihók Attila alakulata az Eger otthonába látogatott, márpedig a hevesi egylet azonos pontszámmal állt a tabellán a mieinkkel az összecsapás előtt.
A találkozó összességében igazolta vezetőedzőnk elvárását, hiszen bár az első két játékban még úgy-ahogy meccsben volt az Eger, a félidőre már négy góllal megúszott a főiskola (5-9). A folytatásban aztán nem ismertek kegyelmet a lányok: a harmadik és negyedik felvonásban a vendéglátók három találatára hetet hintettek – és végül fölényes, 17-8 arányú diadallal ütötték ki ellenfelüket.
Szép volt, lányok – így tovább!

ZF Eger – DFVE
8-17
(2-3, 3-6, 1-3, 2-5)

A DFVE góllövői: Szilágyi 2, Menczinger 3, Horváth 1, Slagter 2, Garda 2, Vályi V. 2., Brávik 2, Mchunu 2, Vályi F.