Röplabda: sajnos sima dági diadal

Öcaline • 2014. november 9. 20:24 • Sport 0 0

A várt-remélt becsületes helytállást hozta, de így sem tudta megnehezíteni a favorit Dág együttesének dolgát a Dunaferr SE röplabda csapata a bajnokság mai játéknapján a Dunaújvárosi Sportcsarnokban. 3-0 a vége nem ide – ez a papírforma most sajnos.

Bár a zászló a meccs előtt is az ellenfélnek állt, a bravúrban bízva várta a Dág alakulatát a Dunaferr együttese a labdacsarnokban ma délután – tisztes helytállást, esetleg szettgyőzelmet vártunk a csapattól mi is. Végül az első elvárást vastagon teljesítette Tomanóczy Tibor fiatal együttese, hiszen egy játékot sem adott könnyen: az első felvonásban három ponttal is meglógott, s bár ugyan fordított a favorit, nem lehetett okunk panaszra a 25-20 arányban vesztett szett után.
Sajnos a folytatás is dági fölényt hozott, és bár rendre nagy csatára késztette neves ellenfelét a Dunaferr, két 19-es játékkal végül 3-0 arányban a vendégek győztek; ha a szívünkre tesszük a kezünket, be kell látni, teljesen megérdemelten.