Jégkorong: idegőrlő meccs – győzelemmel

Öcaline • 2014. október 26. 20:49 • Sport 0 0

Ahogy arra számíthattunk, küzdelmes és fordulatos mérkőzést vívott a Dab.Docler együttese a Debrecen otthonában a MOL Liga mai játéknapján – a rendes játékidő nem döntött a pontok sorsáról, végül hosszabbítás után szerzett győzelmet együttesünk!

Küzdelmes, nehéz meccsre számítva indult el Debrecenbe az Acélbikák alakulata: a MOL Liga újonca az utóbbi fordulókban több nagy skalpot is szerzett, és mindenki tudta, hazai pályán bizony meg kell küzdeni ellenük a sikerért. Ezzel együtt a mieink elképzelése szerint alakult a ma esti meccs első periódusa: Pavuk és Hrdel találatával a 8. percre két fával meglógott együttesünk. A folytatás már nem volt ilyen fényes: a második felvonás végére egyenlített a vendéglátó (2-2)
A záró harmadban egyszer még vezetett is a Debrecen, igaz, nem sokáig, mert Azari és Szappanos góljaival visszavette az előnyt a DAB. Ebből még felállt a Debrecen – a lefújáskor 4-4 volt az állás –, ám a hosszabbítás Mestyán aranygólját hozta, így a fordulatos, küzdelmes, kemény csatát végül az Acélbikák alakulata nyerte 5-4 arányban.
Szép volt, srácok, így tovább – hajrá, Bikák!