Futsal: meccs a sírból – ikszre mentve

Öcaline • 2014. október 13. 21:11 • Sport 0 0

Egyenlő erők kemény küzdelmét ígérte a Dunaferr-Renalpin alakulatának mai meccse a bajnoki élvonalban: együttesünk a Szombathely gárdáját fogadta a sportcsarnokban ma este – egyáltalán nem is titkolt győzelmi reményekkel. Az első játékrész remek csatával ajándékozta meg a meccsről meccsre népesebb dunaújvárosi szurkolótábort, és bár csapatunknak volt lehetősége elhúzni, a félidő végén igazságosnak mondható döntetlen volt az állás (3-3).
Mezőnyben egyenlő erők Mezőnyben egyenlő erők A második félidő szép dunaújvárosi góllal kezdődött, ám nem sikerült megőrizni az előnyt, a találkozó picit álmossá vált – de a punnyadás rémálomba váltott, mert mire észbe kaptunk, nemcsak fordított, de pár bosszantó hazai hiba révén két fával el is húzott az ellenfél (4-6). Csapatunk dicséretére legyen mondva, az utolsó perceket nagyon megnyomta a fősuli – a kapust lehozva egy köténygóllal előbb egy gólra jött föl, majd egy jogosan megítélt büntető révén egalizált együttesünk (6-6). És mivel a hátralévő 27 másodpercben a totális idegbajt leszámítva semmi érdemleges nem történt, maradt a pontosztozkodás – ezzel együtt dicséret illeti a gárdát: szép volt, fiúk, jár a gratula!