Napi Nókomment (88.): közúthelyzet szeretett városunkban – egyetlen képbe sűrítve!

Öcaline • 2019. július 22. 16:34 • nókomment 0 0

Beszakadt a burkolat a Béke téren, alatta feneketlen mélység és SEMMI – a kátyúözön és a híres homorú járdák városa egyetlen hiperközeli képbe sűrítve. Én tényleg nem fűzök hozzá kommentárt ; de idézek a Vészhelyzet Dunaújváros (VéD) helyzetjelentőitől.

Percek alatt nagyot futott a Vészhelyzet Dunaújváros (VéD) hasábajain a kora délutáni poszt, tényleg sokatmondó, nemcsak a közúthelyzetről, de szeretett városunk általános állapotáról is híven beszámol – rendőri beavatkozásra is szükség volt a Béke téri nagy kereszteződés piac felőli sávjában, ahol egy gyanútlan autós alatt beszakadt az úttest. A katasztrofális méretű kátyúk és híres homorújárdák honában is figyelmet érdemelt a burkolat alatti feneketlen mélység, mint ahogy a mellékelt hiperközeli (nagyított) kép mellé G. tűpontosan oda is írta:

"Ezmiez?... hova vezet ez? Hol van innen a talaj, beton, föld, valamiakármi...?!"

Így van, drága böngészők és aranyos mindenki: a SEMMI látható a képen – a dunaújvárosi közúthelyzet mindennél kifejezőbb szimbólumaként.

(A találatért a VéD-posztot jegyző T-nek és a kommentszekcióból G-nek jár a nagy köszönet és a Castellum megosztott Gigapacsi Díja! A sorozatnyitó bejegyzés a felhívással itt olvasható! A teljes állományból innen szemezgethetsz! És persze most sem maradhat el a finom nógatás: ha te is segítenél abban, hogy folytatódjon a Castellum népszerű sorozata, küldj gyorsan ide szép vagy csúnya, mulatságos, elgondolkodtató vagy elrettentő képet a város közterein tapasztalt jelenségekről! És ígérem, gyorsan ki pattan!) 

 

Kommentek