Spartan Cheerleading: csapatimázs/városimázs – egy körben, egy videón! (klippremierrel)

Öcaline • 2018. augusztus 31. 19:31 • Közösség 0 42

Nagyszerűen rímel a közelmúltban bemutatott bástyafalfestési akcióra a Spartan Cheerleading csapatának napokban élesedett akciófilmje  – a csapat szeretett városunk ikonikus helyszíneit "táncolta be", az attrakciót látványos videóban összegezték. Dunaújváros, és így (is) szeretlek a hajtás után.

"We love Dunaújváros" – ezzel a a sokatmondó címmel készítette el hangképes, a csapat- és a városimázst egyszerre szolgáló összegzését a Spartan Cheerleading SE. A videó a napokban élesedett a nagy megosztó portálon, mutatom máris!

A történet más műfajban és persze más léptékkel, de szépen rímel a hasábjainkon nemrégiben megénekelt bástyafalfestési akcióra – az  ötletről és a megvalósulás folyamatáról  Árgyelán Dominika, az egyesület szakmai vezetője mesélt a Castellum műhelyének.

Mint elárulta, a Spartan sportolóival már régóta szerettek volna megvalósítani egy ilyen videót, melyben városunk jellegzetes tereit mutatják be a rájuk jellemző módon – ha tetszik,  "cheerleader szemszögből":
– Dunaújvárosban sok olyan helyszín van, ami már a város védjegyévé vált: a Dózsa mozi, a víztorony, az Aratók, az egyetem épülete, parkja és az elmaradhatatlan Duna-part is. Ezeket gyűjtöttük egy csokorba, egy percben, megfűszerezve több méteres dobásokkal, szaltókkal és akrobatikákkal. Így lett igazán a "miénk".

Ezt a közösségi élményt erősítette a forgatás, mint Árgyelán Dominika kérdésünkre fölelevenítette, hatalmas volt, hogy a városlakók közreműködésével végig lelkes közönségnek is örvendhettek:

– Minden helyszínen sokan figyelték érdeklődve ténykedésünket, sokszor tapssal, egy-egy elismerő szóval jutalmaztak minket. A drónfelvételeket Horváth Gáspárnak köszönhetjük, és nagyon reméljük, hogy a videó elnyeri a városlakók tetszését, hiszen célunk ezzel a szórakoztatás és klubunk népszerűsítése mellett a város sajátos bemutatása volt! 

Nagy ötlet – és nagy köszönet jár minden közreműködőnek!

 

Kommentek