Berlintől a Fekete-tengerig: zenés színház és performance szeretett városunkban is!

Öcaline • 2018. július 18. 20:27 • Közösség 0 10

Dunaújvárosi megállója is lesz az Esperantos Projekt keretében vízre szállt úszó zenei színház sorozatának: a közönség pénteken este láthatja a rendhagyó kísérletet a Duna-parti kemping melletti vízszakaszon. 

Ahogy a víz, úgy a nyelv és a muzsika is összejöti a népeket, országokat, térségeket – ennek bizonyságára született rendhagyó kezdeményezés az Esperantos.eu projekt, amely Berlintől a Fekete-tengerig mutatkozik be a vízparti városok közönségének. Az úszó zenés színház az eredeti tervek szerint július 20-án, pénteken délután mutatkozik be szeretett városunkban, egészen pontosan a Duna-parti kemping környezetében lévő vízszakaszon. 

Az érdeklődőket a Transit-Opia című zenés színházi előadásra várják; a hivatalos honlapon fellelhető tartalmak alapján műfajok közötti kísérleti színházba oltott performance-ot láthatnak és hallhatnak a hajószínházi társulat tolmácsolásában a Duna-parton. Sajnos a felület adós még egy fontos infóval, egyelőre nem tudjuk, egészen pontosan mikor is kezdődik a produkció. Viszont írtam egy levelet a kérdéssel, amint itt a válasz, frissítem a cikket!

Addig is itt egy hasznos link:

Még többet az Esperantos Projektről (katt!) >>

Azt meg, ugye, mondani sem kell, hogy mindenkit szeretettel várnak a rendhagyó kísérletre!

Kommentek