Futsal: kemény csata után értékes győzelmet szerzett a Dunaferr Debrecenben

Öcaline • 2018. február 16. 20:30 • Sport 0 13

Idegenben kivívott diadallal folytatta a bajnoki pontvadászatot a Dunaferr DUE Renalpin futsal csapata: együttesünk a Debrecen otthonába látogatott ma este, és győzött 3-2 arányban egy kemény, feszültségektől sem mentes összecsapáson. Csak így tovább, srácok!

A Debrecen otthonában igyekezett gyarapítani a bajnoki pontok számát a Dunaferr futsal alakulata, és bár egyértelműen a mieink számítottak a meccs esélyesének, azt is mindenki tudta, hogy

nem adja olcsón a bőrét

a vendéglátó. A komótos kezdés után felpörögtek az események, mind a két kapu előtt akadtak veszélyes próbálkozások, de a gól csak nem akart megszületni – igaz, többnyire a mieink játszottak fölényben. Az első félidő hajrájában aztán végre megtört a gólcsend is – Pál Patrik révén a Dunaferr szerzett vezetést (0-1).
A második felvonás első perceit is a mieink fölénye jellemezte, de a hazai gárda sem tétlenkedett – a 24. percben némi meglepetésre ki is egyenlített a Debrecen (1-1). Innentől felpörögtek az események, hiszen újabb pár perc múlva Hosszú találata révén újra a Dunaferr került előnybe (1-2). Még mindig nem volt vége azonban a

sok feszültséggel, szikrázó jelenetekkel

tarkított csatának, hiszen újra sikerült egyenlítenie a vendéglátónak – szerencsére a finálé előtt érkezett Pál, aki második góljával újra a mieinket juttatta sovány előnyhöz (2-3).
Az utolsó percekben taktikusan, esetenként önfeláldozóan védte kapuját a Dunaferr – így összességében megérdemelten nyert, és hódította el idegenből is az értékes bajnoki pontokat.

Csak így tovább, srácok – hajrá Dunaferr!