A gépház jelenti: ünnepi üzemmód + "Mindig karácsony"

Öcaline • 2017. december 23. 20:29 • Castellum 0 13

Ahogy ígértük, drága böngészők és aranyos mindenki, itt a karácsonyra forduló helyzetjelentés arról, hogy most kicsit mi is befékezünk. Ja, igen, azért megmutatom a Kiscsillag zenekar ünnepi illúziórombolóját! Két ünnep között jövünk újra!

Az ünnepi időszakhoz ünnepi menetrend dukál, kedves olvasók, a Castellum.do műhelye innentől ügyeleti üzemmódban működik, vagyis december 24-én, vasárnap délelőtt már csak halaszthatatlan okból frissítek, aztán déltől meg már akkor se, ha droidok támadják szeretett városunkat. Szintén ügyeleti rendszer él karácsony első és második napján – őszintén remélve, hogy nem lesz semmi okunk rendkívüli kiadással megszakítani a bejglikómát.
Akik még nem tudják, azoknak szólok, hogy 26-án nem lesz Quimby szeretett városunkban, kárpótlásként picit sovány, de idevágó darab, hogy pár napja élesedett a nagy videómegosztón a nevét a tudjátokmiről kapott Kiscsillag zenekar Mindig karácsony című dala, a "fenevadak hozzák tálcán a szeretet" sorért a fél karomat, de komolyan. Íme!

És persze újra, megint, mindig: boldog karácsonyt mindenkinek!

 

 

Facebook | E-mail | Cikkek

 

Segítenél? Bízunk benned!

Szeretnénk minél többször minél karcosabb, tartalmasabb, okosabb, hasznosabb cikkeket írni, ám hozzájárulásod és pénz nélkül nem megy!

 

Hogyan tudom támogatni a munkátokat?
Eddig mennyien és mennyivel támogatták portálotokat? 
A válaszokért katt/bökj ide!

 

 

Kommentek