Vízilabda: (nem is egy) osztálykülönbség – brutális hazai sikerrel

Öcaline • 2017. november 8. 21:26 • Sport 0 5

27-1, hadd ne ragozzam.

Bár egyértelműen az eddig botlás nélkül álló DUE Maarsk Graphics gárdája volt a Racionet Honvéd ellen meccs esélyese a női vízilabda bajnokság hétközi fordulójában, ilyen arányú diadalra talán még a legvérmesebb hazai drukkerek sem számítottak a Fabó Éva Sportuszodásban ma este. A mieink az első perctől az utolsóig uralták a vizet, Mihók Attila minden játékosának lehetőséget biztosított, és még így is (több) osztálynyi különbség volt a két gárda között – hogy mást ne mondjak, a harmadik negyedig kellett várni a fővárosiak becsületgóljára.
A vége így is kiütés, és a 27-1 arányú dunaújvárosi siker után nem nehéz megjósolni: a két csapat hét végén esedékes kupapárbajának esélyese szintén egyetemistáink együttese lesz.

DUE Maarks Graphics – Racionet Honvéd
27-1
(4-0, 5-0, 9-1, 9-0)
A Maarsk Graphics gólszerzői: Gurisatti 6, Vályi F. 4, Szilágyi 4, Vályi V. 3, Ziegler 2, Horváth 2, Sajben 2,Garda, Lara, Mchunu, Rompos.