Több szigort az állatkínzókkal szemben – városunkban is elkezdődött az aláírásgyűjtés!

Öcaline • 2017. augusztus 9. 21:29 • Közösség 0 49

Országos mozgalom bontakozott – igen, igen, a futballszurkolók köréből! – azzal a céllal, hogy a törvény szigora a jelenleginél jobban sújtsa az állatkínzókat. A kezdeményezés nyomán bontakozott aláírásgyűjtés íveit immár szeretett városunkban is aláírhatják a támogatók – hajtás után minden fontos infó!

A napokban szökkent szárba, és gyorsan országos mozgalommá combosodott a focidrukkerek kezdeményezése, amely az Állatvédelmi Törvény szigorítását célozza. A lényeg: a törvény szigora a jelenleginél sokkal jobban sújtsa mindazokat, aki védtelen állatokat kínoznak. A mozgalom megérkezett szeretett városunkba is: a Béke városrészi Alfa Gyrosban (pontos cím:  Lobogó út 1/A.) is mindenki aláírhatja azt a polgári kezdeményezést célzó aláírásgyűjtő ívet, ami a szigorúbb törvényalkotásra buzdítja a jogalkotót.

A kezdeményezés céljairól itt tájékozódhatsz:

Polgári kezdeményezés az Állatvédelmi Törvény szigorításáért! (katt) >>

A fenti címen naponta este 10-ig várják az aláírókat, fényképes igazolvány és lakcímkártya birtokában lehet csatlakozni az akcióhoz. További részletekkel Nagy Miklós szolgálhat a +36303654530-as számon!

Elég volt? Csatlakozz!

Facebook | E-mail | Cikkek

 

Segítenél? Bízunk benned!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szeretnénk minél többször minél karcosabb, tartalmasabb, okosabb, hasznosabb cikkeket írni, ám hozzájárulásod és pénz nélkül nem megy!

 

Hogyan tudom támogatni a munkátokat?
Eddig mennyien és mennyivel támogatták portálotokat? 
A válaszokért katt/bökj ide!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kommentek