Kertépítés? Kertgondozás? A Kis Farkas Faiskola a megoldás! (nyereményjátékkal!)

Öcaline • 2017. július 30. 19:43 • PR, marketing, hirdetés 0 0

Bővíti szolgáltatásainak körét, a faiskolai kínálat mellett kertépítési és kertgondozási feladatokat is vállal a Kis Farkas Faiskola: a Kecskemét mellett üzemelő bázis ráadásul városunkban és környékén is várja a megrendelői igényeket. Bónusz ajándék: nyereményjátékkal is szolgálnak! (X)

A közelmúltban kiterjesztette a vállalható feladatok körét, immár nemcsak a fő csapásirány, a faiskolai lerakat, de a kertépítési munkák teljes köre is szerepel a Kis Farkas Faiskola szolgáltatásai között: több Kecskemét környéki és balatoni kert mellett ráadásul szolgáltatásaikat mostantól városunkban és környékén is kínálja a szentkirályi vállalkozás.

Érdeklődés, megrendelés az alábbi elérhetőségeken!

Telefon: Farkas Bálint – +36306873976
Web: Kis Farkas Faiskola (katt!) >>
facebook: Kis Farkas Faiskola (katt!) >>

Az új kínálathoz új akcióval is szolgál a vállalkozás – NYERJEN GYÜMÖLCSFÁT!

A Kis Farkas Faiskola nyereményjátékot hirdet. A játékban való részvételhez like-olja a Kis Farkas Faiskola oldalát, illetve ossza meg ezt a képet a saját idővonalán.
A kép megosztói között 5 db gyümölcsfát sorsolnak ki.
A sorsolás ideje 2017. szeptember 30.
Kérik, mindenki ügyeljen arra, hogy a megosztás 'Nyilvános' legyen!

Kis Farkas Faiskola – nyereményjáték (katt!) >>

Kertépítés? Kertgondozás? Elhanyagolt kert helyreállítása? A Kis Farkas Faiskola a megoldás!