Áldott, békés, boldog karácsonyt kívánunk!

Öcaline • 2015. december 24. 09:21 • Hírmix 0 10

Ez itt a Hírmix, Dunaújváros élőben - egészen délig normál üzemmód szerint pörgetjük a hírgyári gépezetet, tartsatok ma is velünk! 

A Castellum Hírmix folyamatosan frissül!

12.34

Angyal szálljon át a ti szobátokon is!

Eljött az idő, kedves olvasók, köszönjük a kitüntetett figyelmet, az aktív közösségi jelenlétet, a figyelmeztetést, segítséget, korholó kritikát, mindent - minden kedves böngészőnknek áldott, meghitt és nagyon boldog karácsonyt kívánunk.

Szeretetteljes, napokat, szép ünnepet! 

 

12.18

A gépház jelenti: karácsonyi üzemmód

Ahogy ígértük reggeli beköszöntőnkben, drága böngészők és aranyos mindenki, itt a Castellum.do frissítési terve a következő napokra. A lényeg, hogy karácsonykor mi is ünneplünk, vagyis kevesebb lesz a tartalom – pihenjetek ti is!

A részletes tervekér kattints! >>

 

11.45

Jégkorong: ünnepi derbi a Debrecen ellen

Karácsonykor sem pihen a DAB jégkorong csapata: együttesünk a Debrecen gárdáját fogadja december 26-án, szombaton a jégcsarnokban. Jelentős téttel: éppen az alföldi alakulat ellen a harmadik harmadban elveszített meccsel csúszott vissza csapatunk a nyolcadik helyre a MOL Liga sorozatában – elemi szükség lenne megszakítani a rossz időszakot, és megkezdeni a visszakapaszkodást a rájátszásért folyó csatában!

Nem is kérdés, győzni kell – hajrá Bikák!

 

11.11

Karácsonyi rocktábor: ünnepi kínálat

Metálkarácsony, karaoke. Quimby, Honeybeast - bulis ünnepi kínálat, kalandra fel Dunaújváros!

TóthZ jelenti - katt a részletes kínálatért! >>

 

10.26

Egyházi alkalmak ünnep idején

Ünnepváró összeállításunk nem lehet teljes az egyházi alkalmak felsorolása nélkül. Külön kiemelendő, hogy a Viadana Kamarakórus folytatja az elmúlt esztendők szép hagyományát, és éjféltől zenés áhítatra várja a híveket a Dunaújváros-Kisapostagi Társult Evangélikus Egyházközség templomában.

A dunaújvárosi gyülekezetek karácsonyi alkalmairól itt tájékozódhatsz! >>

Dunaújvárosi Római Katolikus Plébánia 
Dunaújváros-Kisapostagi Társult Evangélikus Egyházközség
Dunaújvárosi Református Egyházközség

(Képünk Giotto Jézus születése című festményének részlete)

 

9.55

Baleset a Baracsi úton – vigyázz, csúszik!

Két autó is összetört a Baracsi úton tegnap délután – az egyik személykocsi vezetője elvesztette uralmát a csúszós úton, lesodródott, és nekicsapódott egy másik járműnek, majd az út menti fának ütközve állt meg. Az egyik kocsit elszállították, a másik még kora este is a helyszínen volt. 
Az esetről a Dunaújvárosi Trafi Infó face-csoport helyzetjelentői számoltak be, én meg kiegészítésül jól idevésem a szokásos figyelmeztetést: ködös az idő, csúszik az út, közelgő karácsony ide vagy oda – vigyázzatok, közlekedők!

(A mellékelt képet Lázár Barbarának köszönjük nagyon!)

 

9.21.

Fényváró szép napot Dunaújváros!

Lesz pár hírünk még ma délelőtt, drága böngészők és aranyos mindenki, aztán viszont ünnepi üzemmódba váltunk, részletek a "Gépház jelenti" extra kiadásában. Most még várjuk a fényt, a ködöt elnézve a kifejezés összes létezhető értelmében - Kontár Csaba Attila remek fotója is ezt a momentumot hangsúlyozza. Tartsatok ma délelőtt is velünk - aztán el a géptől mindenkinek, közeleg a karácsony!

A város egyetlen pártfüggetlen, ám rendkívül kritikus, néha nagyon szórakoztató, ugyanakkor merészen pikírt híroldalának működése tőled is függ.
Minden forint számít! A támogatás technikai hátterét az Ökologistic Környezetvédelmi Alapítvány biztosítja számunkra. A

10918001-00000063-65250016

számlaszám UniCredit-es, a megjegyzés rovatba ajánlott beírni, hogy "Castellum.do".

> Követni szeretnélek titeket a nagy közösségin (katt!)
> Vészhelyzetet jelentenék, bekapcsolódnék a VéD-be (katt!)

 

 

 

 

Kommentek