Jégkorong: a szezon legszarabb meccse

Öcaline • 2015. január 6. 20:28 • Sport 0 34

2-1 arányú győzelmet aratott a Dab.Docler együttese a Debrecen ellen  a MOL Liga mai játéknapján a jégcsarnokban. A cím mindent elmond, a hajtás után a sporttudósítás műfajának újragondolására teszünk szerény kísérletet egy 100 mondatból álló összeállítással.

A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. De legalább a vezetést mi szereztük meg Azari révén a 3. percben (1-0). A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. De legalább a ma 39 éves Ladányi Balázs is adott egy mesteri gólpasszt (1-1)
A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. Viszont az egyenlítő gól után tényleg tömény unalomba fulladt minden.

Erre mondják azt, hogy mezőnyben gyűrik egymást a csapatok Erre mondják azt, hogy mezőnyben gyűrik egymást a csapatok

A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A múltkor voltam egy amatőr tornán Kiskőrösön itt nem részletezendő családi okból Balu#14 kedvéért, na, az is jóval izgalmasabb volt.
A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A második harmadban semmi nem történt, viszont mindent kihagytunk.
A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. Üreskapu, nagymama a járókertettel is bevágja, de nem - ráadásul tévésmeccs, igazi közönségcsalogató sportélmény; kínos.

Múló ábránd minden jégkorongnak tűnő pillanat Múló ábránd minden jégkorongnak tűnő pillanat

A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A harmadik harmadot már Papóékkal néztem, hogy tudjunk beszélgetni. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. Látszott, hogy akarnak a srácok, de sokáig úgy tűnt, ítéletnapig se lesz gól, megint elragázunk egy pontot.
A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. A szezon eddigi legszarabb meccse volt. 1 perc és 2 másodperc volt vissza a rendes játékidőből, amikor jött aktuális pontmentőnk, Soma, és egy kavarodás végén bebaszta, ahogy kell (2-1).