Kamara: település, fejlesztés, stratégia

Öcaline • 2014. december 9. 18:37 • Gazdaság 0 4

Rendhagyó beszámolóra várják az érdeklődőket a Dunaújvárosi Kereskedelmi és Iparkamara székházában szerdán délután: a vendégek a város Integrált Településfejlesztési Stratégiájáról hallhatnak előadást – első kézből, avatott szakemberektől.

Szabó Imre Dunaújváros főépítésze, valamint a projektbe bekapcsolódott tervezők tartanak előadást városunk Integrált Településfejlesztési Stratégiájáról december 10-én, szerdán délután. Az esemény helyszíne a Dunaújvárosi Kereskedelmi és Iparkamara székháza lesz, az előadások 13 órától kezdődnek, és a településfejlesztés távlati terveit ismertetik; a vendégek ebből fakadóan első kézből hallhatnak értékes információkat a városunk jövőjét alapjaiban befolyásoló elképzelésekről. 
A részvétel díjmentes – a program szervezői mindenkit szeretettel várnak és szívesen látnak a városstratégiai összegzésen.

(Fotó: Németh Zsolt - Este az iparvárosban)

Kommentek