Futsal: idegenben nem megy sajnos

Öcaline • 2014. november 17. 09:58 • Sport 0 0

Itthon mindenkire veszélyes, idegen páston viszont könnyen vereségekbe szalad a Dunaferr DF Renalpin futsal csapata a bajnoki élvonal pontvadászatában. Együttesünk az 1988 Déli FC gárdája ellen meccselt még pénteken – 5-1 arányú zakó lett a vége.

Ha nem is a győzelem, de mindenképpen a jó sorozat folytatásának reményében látogatott pénteken a Déli FC otthonába a Dunaferr DF Renalpin futsal csapata – ráadásul fontos tétje is volt a meccsnek, hiszen egy esetleges győzelemmel akár a felsőházat is elérte volna Baranyai Pál gárdája.
Ehhez képest pocsékul kezdődött a meccs, hiszen bár az első percekben még csak mezőnyben feszültek egymásnak a csapatok, a vendéglátók fölénye idővel góllá, gólokká érett: a 3. percben előnyt szerzett a hazai gárda, majd két percen belül meg is triplázta azt (3-0). Innen már csak futott az eredmény után csapatunk, és bár Aradi révén sikerült szépíteni, a második játékrészben kétszer is mattolta védelmünket az összeszedettebben küzdő hazai csapat, és végén sajnos 5-1 arányú vereséget szenvedett a dunaújvárosi alakulat.