Labdarúgás: idegenben is győztek a Ligakupában

Öcaline • 2014. november 11. 19:22 • Sport 0 0

3-2 arányú diadalt aratott a Ligakupa sorozatában a DPASE együttese: a C csoportban érdekelt együttesünk a Balmazújváros ellen lépett pályára ma délután, és bár kezdetben vezetett, de aztán fordított az ellenfél, és a győzelmet végül csak egy nagyon szerencsés góllal sikerült kicsikarnia!

Öngóllal húzta be a Ligakupa újabb pontjait a Dunaújváros PASE gárdája: Dobos barna együttese ezúttal a Balmazújváros vendégeként lépett pályára ma délután – méghozzá azzal a határozott céllal, hogy megőrizze a kupasorozatban elfoglalt éllovas pozíciót a C csoportban.
Az első félidőben jobbára a mezőnyben gyűrték egymást a csapatok, az első találtra egészen a 37. percig kellett várni, igaz, ezt Nikházi révén a DPASE vitte be – igaz, a lefújásig egalizált az ellenfél (1-1).
A második felvonás sajnos úgy kezdődött, ahogy az előző abbamaradt, a papíron gyengébb ellenfél átvette a vezetést, így csapatunk az 53. perctől már futhatott az eredmény után (2-1). Az együttes tartását dicséri, hogy vesztett pozícióból is talpra tudott állni: Nikházi második találata nyílttá tette a véghajrát a 75. minutumban. A végén következett az újabb, ezúttal számunkra örvendetes fordulat: Virág beleérése öngólt ért a 88. percben, így végül egy ritka szerencsés találattal nyerte csapatunk az összecsapást (2-3).
Az is kiderült, hogy sokat érhet az újabb diadal – a csoportkör utolsó fordulójában ugyanis már egy döntetlen elég lenne az MTK ellen ahhoz, hogy együttesünk a négyes első helyéről várja kihívóját a legjobb tizenhat között. Szép volt, srácok, csak így tovább!

DPASE – Balmazújváros
2-3
(1-1)
A találkozó gólszerzői: Angyal a 45., Kondás az 53., illetve: Nikházi a 37. és 75., Virág (öngól) a 88. percben.