Futsal: Csömörről vödörbe

Öcaline • 2014. november 10. 22:26 • Sport 0 28

Kiélezett küzdelem helyett szép játékot és magabiztos győzelmet hozott a Dunaferr DF Renalpin FC és a Csömör összecsapása a Dunaújvárosi Sportcsarnokban ma este: együttesünk végül 8-1 arányú diadallal küldte haza ellenfelét. A Red Alert szerint nekik nyolc, a fősulisok bursch-nótákkal köszöntötték a diadalt.

Egyértelmű győzelmi reményekkel, és a tabellán a pozíció megerősítésének határozott szándékával vágott neki a mai meccsnek a futsal bajnoki pontvadászatban a Dunaferr DF Renalpin FC együttese. Baranyai Pál gárdája szépen tömött lelátó előtt fogadta a Csömör alakulatát ma este – szerintünk nagy kérdés, hogy nevezhetnek el csapatot ez betegségről, de értjük a viccet, sőt, szeretjük is. A mieink gyorsan nyomatékosították a győzelmi szándékot, nem kellett sokáig várni az első találatra, hiszen Schranz Balázs már a 2. percben felavatta a vendégek portását. A folytatás is dunaújvárosi fölényt, hozott, és bár volt egy tízperces gólcsend, utána felpörgött a gyári henger: a mieink újabb három találatára – köztük Ivacs Gábor szépségdíjas megoldására – csupán egy érkezett a túlfélről a félidő végéig (4-1).
A fordulás után is maradt a meggyőző hazai fölény, és szerencsére gólokból is jutott bőven: újabb négy gombócot gurítottak a mieink, a vége magabiztos, 8-1 arányú Dunaferr-diadal lett. A Red Alert szerint nekik nyolc, a szépszámú főiskolás drukkerhad a végén vidám bursch-nótával köszöntötte a csapatot – így kerek a világ, szép volt, fiúk!