Vízilabda: KO-siker Kecskeméten

Öcaline • 2014. november 7. 21:36 • Sport 0 3

Megsemmisítő vereséget mért a pályaválasztási jogot elcserélő DFVE alakulata a Kecskemét együttesére a bajnokság mai játéknapján: a vége 23-6 arányú dunaújvárosi siker, Brávik Fruzsina egymaga kilencet hintett, és akadt 8-2-re nyert negyedünk is.

Csak a meccs elején tudta tartani a tempót a vendéglátó Kecskemét együttese a DFVE alakulatával szemben a bajnokság mai játéknapján: a hasábjainkon taglalt uszodai áramszünet miatt Kecskeméten rendezett összecsapás első negyedét így is Mihók Attila csapata nyerte két fával (3-5). A második és harmadik futam már lehengerlő dunaújvárosi fölényt hozott, a főiskola csapata tizennégy barackot adott a kecskeméti kettővel szemben, a harmadik negyed egy teljes meccs eredményének is beillett volna, ekkor 8-2-re nyertek az egyébként az egész meccsen kilenc találatig jutott Brávik Fruzsináék (5-19)
A levezetés már laza csuklógyakorlat volt, 23-6 arányban győztek a mieink – még ilyen fölénnyel is teljesen megérdemelten, hiszen a játék minden elemében osztálykülönbség volt a két csapat között. Szép volt, csajok, így tovább az ASI ellen holnap délben – ott is győzni kell!