Röplabda: innen már nagyon nehéz lesz

Öcaline • 2014. november 7. 09:19 • Sport 0 0

Három pokoli szettben ugyan, de végül sima vereséget szenvedett a Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a Dunaferr SE férfi röplabda csapata: együttesünk a Pénzügyőr otthonában vendégszerepelt tegnap este, és 3-0 arányban veszített – egy meccs még van, de innen pokoli nehéz lesz fölállni.

A kulcspillanatokban rendre a vendéglátók összpontosítottak jobban a Dunaferr SE és Pénzügyőr tegnap esti találkozóján a fővárosban. Együttesünk itthon vereséget szenvedett a fináncoktól a bajnoki küzdelmek során, tegnap a visszavágás reményében állt bele a meccsbe Tomanóczy Tibor együttese a Magyar Kupa nyolcaddöntőjében. Sajnos azonban nem a mieink szája íze szerint alakult a találkozó – az első szettet nagy csatában, 25-re húzta be a vendéglátó, és 23-ra a második játékot is megnyerte (2-0).
A harmadik felvonásban mindent egy lapra feltéve igyekezett szépíteni a Dunaferr, de hiába alakult pokoli csata a pályán, végül 27-re ezt a játékot is a Pénzügyőr nyerte – vagyis a visszavágónak az ellenfél 3-0 arányú vezetésével vághatnak a csapatok. Nem lesz könnyű – és akkor még nagyon finoman írtuk.