Röplabda: szép kezdés, siralmas vég

Öcaline • 2014. november 1. 20:17 • Sport 0 0

Ahogy vártuk, komoly küzdelmet, ugyanakkor ahogy nem reméltük, a vendégek győzelmét hozta a Dunaferr és a Pénzügyőr csatája a férfi röplabda bajnokság küzdelmei során a labdacsarnokban ma délután. 3-1 lett nem ide, sajnos, sajnos.

Pedig milyen szépen kezdődött: szép játékok egész sorát bemutatva, támadásvezetés és védelem terén is az ellenfél fölé nőve kezdte a csatát a Tomanóczy-alakulat, 17-re hozták is az első játékot a mieink. A második felvonás hatalmas küzdelmet és sajnos a korábbinál pontosabb Pénzügyőr-befejezéseket hozott, ráadásul a vendégek épen a kulcspillanatokban bizonyultak jobbnak a mieinknél: 23-ra húzták be a szettet, egyenlítettek (1-1).
A harmadik játék szinte lekopírozta az előzőt – komoly küzdelem után ismét 23-ra ütötték be a mindent eldöntő labdát a fináncok, és ez meg is pecsételte a mieink sorsát: a negyedik szettben már nem tudott érdemi ellenállást kifejteni a Dunaferr, így a meccset 3-1 arányban a Pénzügyőr alakulata nyerte – fájdalom, nem érdemtelenül.