Labdarúgás: a sülevés elmarad

Öcaline • 2014. október 14. 16:54 • Sport 0 1

A győzelem reményében, de a meccset nem félvállról véve fogadta a Mezőkövesd-Zsóry gárdáját a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata Pálhalmán ma délután  – a kövesdi odavágó 4-0 lett, ám be kellett biztosítani a továbbjutást érő helyet a Liga Kupa küzdelmeiben, így nem volt tét nélküli a nyár utolsó napján rendezett összecsapás.
Villámrajtot is vett a dunaújvárosi együttes, az első fél órában három gólt jegyeztek Petneháziék, és mivel a félidő hajrájára fordulva Godslove másodszor is mattolta a mezőföldi védelmet, a második felvonás előtt ott tartott a csapat, mint legutóbb lefújáskor (4-0).
Hat gombóc, kiütéses siker Hat gombóc, kiütéses siker

Innentől sansza sem volt a Mezőkövesdnek, így hiába szerzett gólt a második félidő elején az ellenfél, a mieink a lefújásig kettővel is válaszoltak – így végül kiütéses, 6-1 arányú győzelemmel biztosították be a hőn áhított továbbjutást.
A meccs előtt tettem egy utólag merésznek csak méretes túlzással mondható ígéretet – na, a sülevés elmarad a Városháza téren, ezt külön is köszi, srácok!

DPASE – Mezőkövesd-Zsóry
6-1
(4-0)
A meccs gólszerzői: Godslove a 15. és 39., Petneházi a 21., Thiago a 27., Jakab a 83., Perics a 89., illetve: Máté az 50. percben.